Wnęka blokowa

Zgłoszony problem:
Witam Panie Krzysztofie Temat głębokiej wnęki, z której chciałbym zrobić szafę. Proszę o pomoc. Wnęka ma wymiary około 220wysokość, około 120 głębokość, około 117 szerokość. Piszę około ponieważ pomiar wykonano w pojedynczych punktach co oczywiście w budownictwie z wielkiej płyty może się mieć nijak do całości, ale przecież chodzi o pomysły, w których Pan się specjalizuje. Jeżeli może Pan pomóc proszę o kontakt Jerzy Kozioł.
Pan Krzysztof radzi:
Panie Jerzy , na to pytanie postaram się odpowiedzieć ogólnie , ponieważ nie wiem jakie małoby być przeznaczenie tej szafy i jakie rzeczy miałyby się w niej pojawić .
Proponuję z przodu wykonanie typowych dwuskrzydłowych drzwi przesuwnych , zaś wewnątrz wykonać zabudowę w kształcie litery L ( patrząc z góry ) . Otwierajac jedne drzwi miałby Pan bezpośredni dostęp od razu do półek i ewentualnie szuflad lub wysuwanych koszy , zaś po otwarciu drugich drzwi mógłby Pan wejść nieco do środka i mieć dostęp do całej przestrzeni wewnątrz szafy a w tym przypadku mini garderoby . Kwestia aranżacji pozostaje oddzielnym tematem do uzgodnienia podczas spotkania .