http://www.iszafy.pl

Szafy, zabudowy wnękowe, meble modułowe. Najlepsza jakość, najlepsza obsługa

INFOLINIA 801 366 110

Jak wycenić szafę?

Drukuj
Poleć znajomemu
Zgłoszony problem:
Mam w mieszkaniu wnękę o szerokości 70 cm i głębokości 50 cm. Czy można ją w jakiś sposób zabudować i jaki byłby koszt?
Pan Krzysztof radzi:
Posiadamy w swojej ofercie wiele rozwiązań drzwi systemowych do szaf i garderób. Tymi, które mógłbym Panu zaproponować są drzwi uchylne lub drzwi łamane (bez dolnego toru). We wnętrzu zaproponowałbym wykorzystanie wieszaków poprzecznie wysuwanych. Dla tego typu wnęki, miałbym dla Pana przynajmniej kilkanaście gotowych rozwiazań. Różnorodność jest tak duża, że podanie konkretnej ceny byłoby bardzo ryzykowne. Proponuję skorzystać z możliwości bezpłatnej wizyty projektanta, przy której ustalenie wszystkich szczegółów nie będzie najmniejszym problemem. Może Pan również skorzystać z formularza szybkiej wyceny internetowej, umieszczonego na stronie z formularzem kontaktowym. Na stronie iszafy oferują znajdzie Pan materiały i elementy zabudów meblowych. Im wiecej danych będziemy posiadali, tym bardziej wiarygodna będzie przekazana Panu wycena. Zapraszamy też do skorzystania z naszej aplikacji do Wyceny online.
Dodaj
- naciśnij jeśli ten artykuł uważasz za przydatny
75
- liczba osób, które oceniły ten artykuł jako przydatny.
Komentarze ( 30 )
Komentuj
Joanna
2010-03-26 | 13:06
Witam, Nie wiem czy to dobre miejsce na tą wypowiedź jednak nie znalazłam lepszego. Mianowicie sprawa dotyczy firmy Ineco Pomorze. Jeżeli chodzi o szafę jest ok. Panowie montażyści ok. ALE : - opóźnienie realizacji 1,5 tygodnia od zapowiadanego terminu, powodem były wypadki losowe, niemniej jednak 0 rekompensaty - w sprawie szafy dzowniłam chyba 15 razy, bo na zapewnie Pana, że oddzwoni nie mogłam liczyć - szafa stoi od ok 3 tygodni, tyle też czekam na obiecane kosmetyki do szafy
helena par
2009-08-18 | 13:02
ja nie zamawiałam szafy osobiście jednak zrobiła to koleżanka - napierw przyjechał projektant robiąc swoją robote oraz wycenę a potem kiedy kumpela się zdecydowała do akcji weszli fachowcy którzy o dziwo nic nie spartaczyli - ogólnie jest zadowolona chociaż cena jaką mi powiedziała jest trochę wysoka
tomasz
2009-08-09 | 11:42
wszyscy którzy zamawiali wizytę projektanta przez iszafy czy też samą wycenę proszeni są o pozostawienie wiadomości dotyczącej szybkości i jakości przekazanych przez konsultanta informacji - z pewnością będą to opinie różne jednak firmie zależy na każdej by jeszcze bardziej udoskonalać system który ma dawać szybkie i jasne odpowiedzi
2009-07-24 | 11:23
będziecie patentować coś jeszcze?
2009-07-24 | 11:23
termin zbliża się nieubłagalnie :) czekamy
2009-07-13 | 15:25
System LAVAL aktualnie jest wprowadzany do naszej oferty. Dopiero jak pojawi się na naszych ekspozycjach zaczniemy go proponować Klientom . Powinno to oficjalnie nastąpić z początkiem przyszłego miesiąca .
ala
2009-07-13 | 07:52
argumenty rzeczywiście przemawiają :) a ten nowy system o ktorym piszecie na blogu jest już w sprzedaży?
2009-07-06 | 15:31
Dlatego że : jest tańsza (brak zbędnych elementów konstrukcyjnych), jest niepowtarzalna, zakupowi towarzyszy bezpłatna wizyta i doradztwo projektanta, dopasowana do potrzeb i gustów klienta, zostanie przez nas przywieziona i wniesiona do mieszkania, nie trzeba jej samodzielnie montować - my to zrobimy, wystarczy ? :)
eko
2009-07-06 | 11:31
ale powiedzcie proszę dlaczego warto kupić szafę od was a nie wolnostojącą tak sobie :)
2009-07-01 | 11:04
Wycena jest prawdziwa. Inna nie może być. Program korzysta z tej samej bazy więc nie ma mozliwości aby ta sama zabudowa miała różną wartość. Oddzielną kwestią jest cena montazu, którą w obecnej ofercie ustala się podczas wizyty projektowej.
kamil
2009-06-30 | 20:00
czy oby na pewno wycena on-line jest prawdziwa? wydawało mi sie ze dobrze pomierzyłem szafe którą chce zamówić, zwizualizowałem, wyceniłem w necie. A projektant podał wyzsza - znacznie sie różniła.
beata
2009-06-27 | 10:09
dzięki wielkie postaram się skorzystać :)
2009-06-24 | 08:06
Ściankę działową może wycenić projektant podczas bezpłatnej wizyty. Klientom są udostępnione funkcje niezbędne do samodzielnej wyceny standardowych szaf z drzwiami systemowymi. Wycenę takiej i podobnych rzeczy możemy wykonać drogą elektroniczną. Po otrzymaniu drogą mailową szczegółowych informacji , wykonamy wycenę.
beata
2009-06-24 | 07:55
wycena online? ok ale chciałabym zamówić ściankę działową bazującą na waszych szafach - czy ją też mogę w tym programie wycenić?
2009-05-20 | 13:14
Pani Haniu, bardzo dobrze Pani sobie poradziła ze swoim projektem! To interesująca propozycja i świetnie dopasowana do wnętrza. Możemy Pani przygotować wycenę ale musiałbym otrzymać od Pani dodatkowe dane, ponieważ w pani projekcie występują jedynie drzwi i nic nie wiemy nt.wnętrza. Skontaktuję się z Panią w tej sprawie drogą mailową. Może Pani też wykonać samodzielną wycenę w naszym programie "Wycena online" , który znajduje się również na tej stronie internetowej.
2009-05-19 | 18:23
Witam, w Waszej Galerii umieściłam projekty dwóch wersji szafy. Jaki byłby koszt tych obu wariantów?
2009-05-14 | 21:53
Samodzielny montaż to ciekawa alternatywa i propozycja dla osób, które czują się na siłach zmontować szafę bądź mają znajomego specjalistę. Uważam jednak, że lepiej gdy tworzenie szafy - od projektu do montażu - zostanie poprowadzone od początku do końca przez jedną firmę. W razie jakichkolwiek trudności bądź usterek, sprawą zajmą się osoby, które znają cały projekt od podszewki.
2009-05-13 | 15:05
Skoro jest bezpłatna wizyta to lepiej się spotkać i pogadać na miejscu
2009-05-04 | 14:13
To dobry pomysł. Sam od czasu do czasu spłodzę klientowi jakąś szafę i wtedy nie musi brać firmowej ekipy. Ja się zajmuję remontami mieszkań i takie zleconko też mi czasami przy okazji wpadnie. Materiał zamawiam w(...) więc się nie martwię o jakość, podostaje tylko skręcenie elementów ale z tym nie mam problemów.
2009-05-04 | 09:11
Wartość montażu pozostaje elementem negocjacji. Każdy zdaje sobie sprawę z kosztów, które należy ponieść w związku z tą usługą i są one dla większości osób zrozumiałe. Teraz nasi Szanowni Klienci dowiadują się jaka jest prawdziwa wartość materiałów a przez osobę naszego projektanta mogą negocjować koszt usług wykonywanych przez najlepszych profesjonalistów. Dzięki temu kupujący mają możliwość wyboru faktycznie najlepszej dla siebie oferty. Mogą też zdecydować się na samodzielny montaż lub zlecić go komuś innemu. U nas wizyta, doradztwo i wycena projektanta są bezpłatane i niezobowiązujące.
2009-05-04 | 08:54
Do tej pory nie można było mówić o realnej wycenie na odległość. Zabudowa meblowa jest dość złożonym tematem. Nie jest to gotowy produkt, który kupujemy z półki sklepowej. Jest tu wiele miejsc, w których mogą powstawać różnice np. inny wymiar zabudowy, inne materiały niż pierwotnie zakładano, dodatkowe utrudnienia montażowe (rury na ścianach, krzywizny), potrzeba użycia dodatkowych elementów konstrukcyjnych itp. Mimo najszczerszych chęci i intencji producenci zabudów nie byli w stanie dokonać dokładnej wyceny nie widząć pomieszczenia i nie proponując różnych rozwiązań. Było to ryzykowne. W naszej ofercie te różnice były najmniejsze ale nie udało się ich w pełni wyeliminować. Przy naszej obecnej ofercie klienci mają większy komfort gdyż od razu znają wartość wszystkich niezbędnych materiałów. Ich ceny są na poziomie cen, w których kupują pojedynczy stolarze, "złote rączki" i inne osoby zajmujące się sprzedażą zabudów i usługami montażu.
Kinga
2009-05-02 | 12:39
Jak mogę się dowidzieć ile będzie kosztowała moja szafa, zwłaszcza przy Waszych obecnych zasadach sprzedaży, gdy nie wiadomo ile kosztują prace monterskie? Wcześniej było wiadomo a teraz nie?
2009-04-27 | 09:52
Panie Marcine, nie podał Pan wszystkich niezbędnych do wyceny informacji. Wiemy tylko, że pojedyncze drzwi będą miały szerokość ok.700-750mm w zalezności od rodzaju obramowania. Nie znamy rodzaju materiału, które znajdzie się wewnątrz (są w różnych cenach). Proszę o przesłanie bardziej szczegółowych informacji, wówczas od razu udzielimy odpowiedzi.
Marcin
2009-04-25 | 17:05
Jaki byłby koszt dwóch drzwi w ramce z aluminium do wstawienia we wnękę o szerokości 143cm i wysokości 255 cm ?
2009-04-06 | 17:08
marta, oczywiście, że się da. Nie jest to duża przestrzeń ale też nie musisz tam przechowywać całego swojego dorobku :) Możesz skorzystać z bezpłatnej wizyty naszego projektanta. Napewno wspólnie znajdziecie rozwiązanie. Jeśli chcesz, to pomożemy Ci na forum. Prześlij zdjęcia i każdy będzie mógł się na ten temat wypowiedzieć :)
2009-04-06 | 16:56
witajcie, dziękujemy za wpisy:) Ratan nie jest wcale niemodnym materiałem (?!) Wszystko zależy przecież od wnętrza. Mamy różne oferty dla różnych wnętrz. Ratan i materiały pochodne wciąż cieszą się dużą popularością i napewno jeszcze długo będą obecne w wypełnieniach drzwi. Oczywiście pojawiają się też nowe propozycje jak np. wspomniane szkło kolorowe (lacobel) i napewno będzie jeszcze wiele innych, których teraz nie znamy :) opinia haken}{bery jest napewno subiektywna i ja się pod nią nie podpisuję !
haken}{bery
2009-04-06 | 14:47
rattan , może to i fajne było kiedyś tam . . . teraz to w modzie są szyby kolorowe. Widziałem kiedyś drzwi właśnie z taką szybą czerwoną i czarną. Wyglądało bajeranncko ! Ale skoro już ją zamówiłeś , to twoja sprawa. Ja , jak będę kiedyś robić szafę to wybiorę szkło
Paweł
2009-04-06 | 10:03
Ja właśnie sobie zamówiłem szafę do przedpokoju o bardzo podobnych wymiarach (745x450) i okazuje się, że można mieć front nie tylko z płyty czy z lustra ale również z rattanu (moja żona jest zachwycona! :] ) P.S. Dziękuję projektantowi za profesjonalną obsługę, tak trzymać! :>
:> marta
2009-04-02 | 15:35
ja też mam takie wąskie miejsce na szafę ale nie wiem czy cokolwiek da się z tym zrobić :< czy coś takiego też będzie dobrze wyglądać ?? chciałabym mieć w tym miejscu lustro ale nie wiem czy takie rzeczy też da się zrobić czy musi być to tylko deska meblowa ?
piotr
2009-03-30 | 22:00
jeżeli tak jest , to fajnie , bo do tej pory każda firma podawała jedną cenę przed spotkaniem z projektantem a projektant wyceniał zupełnie według innych stawek - to trochę irytujące ; może w końcu zacznie być normalnie :>
Dodaj swoją opinię
Image
= pola wymagane
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
iszafy radzą
Ocena przydatności:
3179
Ocena przydatności:
2183
Ocena przydatności:
1565
Zwizualizuj swoje wnętrze
Wizualizator iszafy
Zobacz jak będzie wyglądała nasza zabudowa w Twoim wnętrzu.

Wizualizator online
Chcesz kupić szafę? Masz pytania?
Napisz, skontaktujemy się z Tobą
Telefonicznie
Mailowo
Twój numer telefonu
/kom.: 000 000 000; stacj.: 00 000 00 00/
Wybierz porę kontaktu
Po przesłaniu numeru nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu udzielenia niezbędnych informacji
Zobacz sieć dystrybucji systemów Fawre w polsce 
Musisz uaktualnić Flash Player’a
ilustracja
Wizualizator online - iszafy
Wycena online - iszafy
ilustracja
ilustracja
ilustracja
ilustracja
 
› Zastrzeżenia prawne     › Polityka prywatności     › Mapa    
Copyright Fawre 2010 - www.fawre.pl
Projekt i wykonanie Excelo.   |   Powered by excelo true CMS system.
http://www.blog.ikuchnie.plhttp://www.kupszafe.plhttp://www.luxusline.plhttp://www.fawre.pl
Iszafy.pl - dostarczamy rozwiązania systemowe Fawre: Szafy Fawre, szafy wnękowe, szafy na wymiar, szafy przesuwne i do zabudowy, komody, sypialnie i drzwi przesuwne.